Workshop: Research Together

Erika Hall

Mule Design

TwitterLinkedin

MSD, Riverview Building, Svornosti 3321/2, Prague 5


Riverview Building (Hall 1), Svornosti 2, Prague 5

Workshop will be in English and topic will be #Design

Učte se od těch nejlepších! Erika Hall vám předá schopnost spolupracovat na výzkumu jako tým - což je z její zkušenosti mnohem efektivnější, než aby se každý člen soustředil na svou část výzkumu. Erika probere ty nejpraktičtější přístupy, díky kterým dospějete k podstatným datům a za minimum času. Rozhodnutí založená na lepší informovanosti uplatníte v designu, vývoji nebo byznysu.

Na workshopu se naučíte velmi užitečné vychytávky a praktický způsob uvažování, který budete schopni použít kdykoliv. Přímo z úst autorky knihy Just Enough Research, snad nejpřesnější a nejkratší publikace o výzkumu. 

PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ?

Workshop ocení podnikatelé, designéři a marketingoví specialisté. Hodí se pro každého, kdo chce získat data pro svůj design, vývoj nebo podnikatelské procesy - tak, aby jeho rozhodnutí byla podložena přesnými informacemi. Workshop klade důraz spíše na kvalitativní než kvantitativní metody, to znamená preferuje rozhovory a pozorování namísto průzkumů a analýz. Z workshopu odejdete s konkrétními nápady a technikami, které můžete ihned použít.

CO SE NA WORKSHOPU NAUČÍTE?

- Použít výzkumné metody v jakékoliv organizaci a při jakémkoliv budgetu nebo deadlinu.
- Poznat a zformulovat klíčové otázky pro výzkum. (Napovíme vám, že to nejsou ty, které doteď kladete).
- Vybrat nejlepší výzkumnou metodu pro váš případ.
- Osvojit si umění rozhovoru.
- Pracovat a myslet jako tým, abyste z dat získali nezkreslené informace.
- Zpracovat, reportovat a sdílet výsledky, aby váš výzkum nepřišel na zmar.
- Přesvědčit pochybovače, že je důležité být skeptický.
- Podnítit zvědavost celého týmu a organizace.

CO DÁL POTŘEBUJETE VĚDĚT?

Lístek zahrnuje celodenní praktický workshop, který vede přední světová lektorka Erika Hall. Těšte se na občerstvení během celého dne a sdílení zkušenosti mezi účastníky. Věděli jste, že na workshopech jde networking jedna báseň?

Workshop se bude konat na adrese: Riverview Building, Svornosti 3321/2, Praha 5.

Erika Hall řídí postupy pro výzkum, strategii a informační design ve studiu Mule. V oblasti webdesignu a vývoje působí od roku 1995.

Své nadšení pro rozhodování založené na faktech promítla Erika do publikace Just Enough Research, která vyšla v nakladatelství A Book Apart. Erika často přednáší pro místní i mezinárodní publikum, přičemž její tematický záběr sahá od spolupráce a designového výzkumu po efektivitu jazyka rozhraní. Ve svých současných přednáškách se věnuje zejména limitům spojeným s využíváním kvantitativních dat pro designérské rozhodování.