Buy TicketsMobile menu

Sagit Siegal

UX Team Leader at Thomson Reuters

Linkedin

What Language Does Your Product Really Speak?

Jak se angličtina coby druhý jazyk projeví na uživatelském prožitku
 
Jak se skutečnost, že uživatelské rozhraní není v rodné řeči uživatele, ukáže na výsledcích?

Zkušenost společnosti Thomson Reuters potvrdila, že uživatelé, kteří nejsou rodilými mluvčími, mají potíže s rozhraními v angličtině. Potíže se projevují v uživatelských vzorcích jako například přeskakování nebo opomíjení prvků, svérázná interpretace a podobně. Výzkum použitelnosti nám odhalil problémy související s jazykem. Následně jsme naše řešení upravili pro potřeby celosvětového využití.

V přednášce se podělím o naše zjištění, osvětlím možné příčiny potíží a ukážu rychlá řešení, která zlepší prožitek vašich uživatelů.

About Sagit Siegal

Sagit Siegal se věnuje UX přes 18 let, v současnosti vede UX oddělení ve společnosti Thomson Reuters Israel. Spolupracuje s týmy po celém světě, seznamuje odborníky s komplexními řešeními a technologiemi založenými na datech (například zpracování přirozeného jazyka, big data a strojové učení).
Sagit provází týmy celým UX procesem, od výzkumu přes makety, testování až k nádherně navrženým produktům. Novátorské myšlenky se tak proměňují ve skutečné, uživatelsky přístupné nástroje a produkty.

0%