Buy TicketsMobile menu

Pavlína Louženská

Strategist: Product & Innovation at 2FRESH

Twitter | Linkedin

Lukáš Pitter

Designer & Co-Founder

Twitter | Linkedin

Ubohý stav inovací v Čechách

Když jsme se v 2FRESH začali zabývat otázkou inovací, přišli jsme na dvě věci. Že lidé nenávidí slovo inovace a že se o inovacích hodně mluví, ale ve výsledku se jich jen zlomek uskuteční. A protože věci rádi zkoumáme do hloubky, chtěli jsme zjistit ten záhadný důvod, proč inovace často zůstávají jen na papíře. Začala tak vznikat studie SPINN — Study of Problems with Innovations. Ptáme se lidí z velkých společností, středních firem i rostoucích startupů a vypadá to, že i ti nejodlišnější hráči můžou mít společný problém, který brzdí inovace napříč trhem. Na co jsme přišli? Podělíme se s vámi o výsledky týkající se tří vybraných témat - ověřování nápadů, rychlosti realizace nápadů nebo nastavení a dodržování cílů.

About Pavlína Louženská

Pavlína má v agentuře 2FRESH na starosti tým, který se věnuje inovacím a produktům. Dříve vedla marketing v online obchodě s módou ZOOT a výkonnostní agentuře H1.cz. Založila skupinu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes šest tisíc aktivních členek. Je členkou správní rady Transparency International a patronkou Social Impact Awards. Píše blog o módě a millenials pavlinaspeaks.tumblr.com. Na Twitteru a Instagramu ji můžete sledovat jako @pavlina_speaks.

About Lukáš Pitter

Lukáš v roce 2001 založil 2FRESH, kde působí jako designer digitálních produktů a postupů. Pomáhá lidem rychleji a levněji procházet projekty od objevení správného problému až po úspěšné řešení. Jeho posláním je, aby lidé více naslouchali a méně mluvili, protože když mluvíme, nic nového se nedozvíme.

0%