Buy TicketsMobile menu

Gabriel Zábušek

Chief Geek at Nurun

Linkedin

Pavla Nýdrle

Managing Director at nydrle

Linkedin

Redesign portálu ČSA: jak funguje CMS Umbraco v praxi

České aerolinie v srpnu spustily novou verzi svých internetových stránek www.csa.cz. Tým agentury Nydrle, vývojářů z Nurunu a specialistů společnosti Microsoft, který portál vytvářel, zapracoval mimo jiné na zjednodušení navigace a zpřehlednění obsahu uzpůsobenému pro 11 jazykových mutací a 41 zemí. Stejně zajímavé je ale i technické řešení postavené na platformě Umbraco, open source CMS, který se v Česku přes všechny svoje přednosti zatím na webech podobné velikosti neuplatňuje. V prezentaci projdeme proces vzniku portálu od zadání po finální releas. Podíváme se do jeho útrob, na zjednodušení user journeys a řešení problémů, na které se při tvorbě webu této velikosti naráží.

About Gabriel Zábušek

Gabriel je softwarový architekt s více než 10 lety praxe ve vývoji webových a mobilních aplikací. Během této doby vedl vývoj aplikací pro společnosti NN pojišťovna, Škoda, Pernod Ricard, ERDF nebo ČSA. Má hluboké znalosti nízkoúrovňových i vyšších jazyků. Mezi jeho oblíbené programovací jazyky patří C, C#, Python a Java. Kromě tvorby softwaru se zajímá i o navrhování drobného hardware pro IoT.

About Pavla Nýdrle

Pavla působí posledních pět let v agentuře Nydrle, kterou od roku 2016 také vede. Předtím prošla reklamními agenturami Fabrika, Praha Digital a Young & Rubicam. Na starost měla také fungování interní kreativní agentury mobilního operátora O2. Pavla přednáší na VŠE a jako lektor se zapojila i do vzdělávací akademie DigiAKA. Pravidelně publikuje v oborových médiích a vystupuje na konferencích. 

0%