Buy TicketsMobile menu

Pavel Michalík

Developer at Česká spořitelna

Jan Sechovec

Innovation evangelist

Twitter | Linkedin

Jaroslav Machaň

API&SDK owner & API evangelist

Linkedin

Petr Michalík

Developer

Homomorphic Encryption - The future of the banking security

Naší bandu digitálních pankáčů už minimálně tři roky znáte. Taky Vás po minulém WebExpu napadají podobné otázky jako například:

Kam jsme se za rok dostali s naším prototypem homomorfně šifrovaného API, kterým budíme rozruch po celém světe? 
Přijďte se podívat na budoucnost zabezpečení vašich dat způsobem, o kterém Elon Musk zatím jen sní!

Internetové bankovnictví jako platforma? Otevřená platforma pro 3. strany? V nejstarší bance v zemi?
Jasná věc, přijďte se podívat, jak stavíme fintechový Nimitz pro Erste skupinu!

Jsme připraveni opět přinést opravdové prototypy toho nejlepšího, co se nám v tom našem technickým muzeu podařilo prosadit. 
Chceme Vám zase nafouknout hlavy o něco víc, tak se zastavte na kus řeči, těšíme se!

About Pavel Michalík

Tak jako každé auto potřebuje motor, aby dáválo smysl, WebAPI potřebuje Pavla. Kmotr agilního vývoje ve Spořce a bořitel korporátních mýtů. Když zrovna nedrtí kód, chytá s bráchou na noční obloze komety.

About Jan Sechovec

Honza sleduje aktuální trendy a otevírá ostatním oči. Spojuje v sobě talentovaného technika a inovátora. Více než 15 let zkušeností s tvrdou prací v korporaci, z vlastního podnikání, ale i z několika válečných bojišť mu dává energii koncentrovanou tak, že energetický nápoj by bledl závistí :-)

About Jaroslav Machaň

Jaroslav je  API evangelista, který se ve Spořce zamiloval do svého týmu i práce a baví ho dokazovat světu, že když se něco fakt chce, tak to jde. I v bance. Poprvé v životě v korporátu, a tak kouká, kde všude ho lze nakopat tak, aby fungoval co nejvíc lidsky, takže například tisková zpráva je pro něho rap song. Píše povídky, které nikdo nezná.

About Petr Michalík

Petr je jeden z duševních otců WebAPI. Srdcem i duší inovativní vývojář, který ve volném čase brázdí svým teleskopem vesmírné hlubiny a popularizuje Společnost pro meziplanetární hmotu nejen mezi svými kolegy.

0%