Buy TicketsMobile menu

Brendan Kearns

Product Designer at InVision

Web | Twitter | Linkedin

Dangerous predictions

Najít varovné příběhy organizací, které vsadily všechno na jedinou kartu – budoucnost, která nikdy nenastala –, je snadné. Ještě snadnější je najít produkty, které se se kompletně minuly zamýšleným cílem – řešení problému, kvůli němuž byly navržené. Jak to, že v době, kdy máme po ruce lepší nástroje a metody než kdy dřív, o přístupu k uživatelům nemluvě, děláme v návrzích tolik přešlapů? Čím to, že nám naše domněnky a závěry brání vytvářet prožitky, které si lidé zamilují (nebo aspoň vydrží)?
Ve své přednášce Brendan pohovoří o neuspořádaném a občas nelítostném procesu dodávání produktů. Dozvíte se, jak předcházet ošemetným předpovědím ohledně uvažování, cítění a chování uživatelů.

About Brendan Kearns

Brendanova profesní dráha designéra vede přes státní správu, modní branži, vzdělávání, finance, technologie a prakticky všechna odvětví mezi tím. Přes deset let vede interní projekty firem jako InVision, Twitter, GE, Isobar a mnoha dalších. Coby vedoucí designér v InVision Enterprise zkoumá, jak funguje design ve velkých organizacích a jak mohou nové nástroje a metody posilovat dopad designového procesu. Také působí jako poradce ve vybraných startupech a produktových týmech ve Velké Británii a v Austrálii.

0%