Buy TicketsMobile menu

Erika Hall

Co-founder at Mule Design

Twitter | Linkedin

Beyond Measure

Analytika. Kvantifikované já. Big data. Dokážeme sledovat, měřit a uchovávat víc informací než kdykoli předtím. Takové možnosti plní nadšením designéry i technology, kteří se chtějí rozhodovat informovaně. Jenže větší množství dat nevede nutně k většímu porozumění a může dokonce způsobit, že přestaneme vnímat, na čem nejvíc záleží. Lidskou zkušenost nelze redukovat na inženýrský problém – v čím dál kvantifikovanějším světě musíme počítat i s tím, co nelze spočítat.
 

NEXT FROM THIS SPEAKER

Design
Velký sál Lucerna
Design
Velký sál Lucerna

About Erika Hall

Erika Hall řídí postupy pro výzkum, strategii a informační design ve studiu Mule. V oblasti webdesignu a vývoje působí od roku 1995.

Své nadšení pro rozhodování založené na faktech promítla Erika do publikace Just Enough Research, která vyšla v nakladatelství A Book Apart. Erika často přednáší pro místní i mezinárodní publikum, přičemž její tematický záběr sahá od spolupráce a designového výzkumu po efektivitu jazyka rozhraní. Ve svých současných přednáškách se věnuje zejména limitům spojeným s využíváním kvantitativních dat pro designérské rozhodování.
 

0%