Buy TicketsMobile menu

Andre Jay Meissner

Adobe XD at Adobe Systems

Twitter | Linkedin

Assumptions Prohibited

Předběžné spuštění produktu je běžným postupem pro otestování a získání zpětné vazby. Beta verze není kompletní, ale zpravidla obsahuje většinu produktových featur. Kdo ale určuje jejich výběr? A do jaké míry se upisujete k zásadním konceptům, které v pozdější fázi už nepůjdou změnit?
Přednáška se hlouběji podívá na vývoj Adobe XD, který se úzce odvíjí od uživatelského výzkumu. Adobe XD představuje zcela přepracovaný a hladce fungující nástroj pro UX design, který spojuje user flow, vizuální design, prototypování a testování v jedné aplikaci.
Uvidíte, jak XD tým mapuje uživatelské zapojení, rychlé ověřování a iterace v mimořádně svižném tempu, aby splnil potřeby zákazníků i požadavky byznysu. Probereme metodologii, která každý měsíc umožňuje spuštění verze připravené k produkci a užívání, a zároveň průběžné zlepšování designu. Dozvíte se, jak tým XD odhodil své domněnky a od základu proměnil postupy vývoje a designu v Adobe.

About Andre Jay Meissner

Jay je metalák, který pracuje na Adobe XD. Předtím se věnoval designu a vývoji komplexních webových aplikací a navrhoval uživatelsky přívětivé podnikové procesy – to vše ve své softwarové firmě. Ve volném čase si Jay vyrábí vlastní nábytek, provozuje web http://IxDAberlin.de a neziskový projekt http://OpenDeviceLab.com, který pomáhá šířit koncept Open Device Labs. Záměrem projektu je rozvoj UX a web experience.

0%