Homomorphic Encryption - The future of the banking security

  • Pavel Michalík, Developer v Česká spořitelna

  • Jan Sechovec, Innovation evangelist

    TwitterLinkedin

  • Jaroslav Machaň, API&SDK owner & API evangelist

    Linkedin

  • Petr Michalík, Developer

Hodnocení

Velký sál Lucerna

Přednáška bude v angličtině na téma #Development

Naší bandu digitálních pankáčů už minimálně tři roky znáte. Taky Vás po minulém WebExpu napadají podobné otázky jako například:

Kam jsme se za rok dostali s naším prototypem homomorfně šifrovaného API, kterým budíme rozruch po celém světe? 
Přijďte se podívat na budoucnost zabezpečení vašich dat způsobem, o kterém Elon Musk zatím jen sní!

Internetové bankovnictví jako platforma? Otevřená platforma pro 3. strany? V nejstarší bance v zemi?
Jasná věc, přijďte se podívat, jak stavíme fintechový Nimitz pro Erste skupinu!

Jsme připraveni opět přinést opravdové prototypy toho nejlepšího, co se nám v tom našem technickým muzeu podařilo prosadit. 
Chceme Vám zase nafouknout hlavy o něco víc, tak se zastavte na kus řeči, těšíme se!

Tak jako každé auto potřebuje motor, aby dáválo smysl, WebAPI potřebuje Pavla. Kmotr agilního vývoje ve Spořce a bořitel korporátních mýtů. Když zrovna nedrtí kód, chytá s bráchou na noční obloze komety.

Honza sleduje aktuální trendy a otevírá ostatním oči. Spojuje v sobě talentovaného technika a inovátora. Více než 15 let zkušeností s tvrdou prací v korporaci, z vlastního podnikání, ale i z několika válečných bojišť mu dává energii koncentrovanou tak, že energetický nápoj by bledl závistí :-)

Jaroslav je  API evangelista, který se ve Spořce zamiloval do svého týmu i práce a baví ho dokazovat světu, že když se něco fakt chce, tak to jde. I v bance. Poprvé v životě v korporátu, a tak kouká, kde všude ho lze nakopat tak, aby fungoval co nejvíc lidsky, takže například tisková zpráva je pro něho rap song. Píše povídky, které nikdo nezná.

Petr je jeden z duševních otců WebAPI. Srdcem i duší inovativní vývojář, který ve volném čase brázdí svým teleskopem vesmírné hlubiny a popularizuje Společnost pro meziplanetární hmotu nejen mezi svými kolegy.