The development of product or how we killed agile

Marek Beniak Marek Beniak cz Software Development Director at Heureka.cz
Peter Varga Peter Varga cz Agile coach at Heureka.cz
Vít Novák Vít Novák cz Software Developer at Heureka.cz

Video

4,2 základních hodnot agilního přístupu, které umřely špatnou implementací a přístupem v praxi.  Rychle a svižně interpetované myšlenky a názory na agile pohledem jednotlivých členů vývojového týmu. Rozpor, ale i soulad v názorech na agile v praxi v technologické firmě. Stand up podání.
 

Marek Beniak

Marek Beniak

Software Development Director Heureka.cz

Marek působí v Heurece už patým rokem, a od roku 2013 vede celé oddělení @HeurekaDevs. I když s tím má letité zkušenosti, s každým dnem jeho nadšení pro agilní metodiky roste a rád přijímá výzvy v podobě jejich implementace. Kromě vášně pro agil je znám take svojí láskou ke kávě a vaření.


twitter linkedin

Peter Varga

Peter Varga

Agile coach Heureka.cz

Peter během svých tří let v Heurece šel své pozici tím nejlepším příkladem – od Software developera přes Scrum mastera zakotvil nyní jako Agile coach vývoje v Heurece.  Pokud zrovna není naplno v roli ‚problem solvera‘ a ‚happiness managera‘ @HeurekaDevs, věnuje se florbalu, teď už především jako rozhodčí celostátních soutěží. Příležitostně pomáhá menším firmám s nasměrováním jejich agile tím správným směrem.


web twitter linkedin

Vít Novák

Vít Novák

Software Developer Heureka.cz

Vítek je hrdým členem @HeurekaDevs už šestým rokem. Je to srdcař a jen tak něco ho nerozhází - firemní teambuliding absolvoval se zlomenou kyčlí, a stejně ‚vostrý‘ principy uplatňuje i při psaní a řešení kódů. Vítek propadl natáčení videí pomocí dronů – ve volných chvílích tak režíruje a následně stříhá všechno, co se mu nejen v okolí Liberce podaří na kamery zachytit.


linkedin