Řečníci

Design

Peter Morville je průkopník oblastí informační architektury a UX. Mezi jeho nejznámější knihy patří průlomová publikace Information Architecture (tzv. "kniha s ledním medvědem"), Ambient Findability, Search Patterns a Intertwingled. Peter spoluzakládal a dříve i vedl Information Architecture Institute. Je poradcem takových klientů jako AT&T, Cisco, Harvard, IBM, Macy's, Library of Congress a National Cancer Institute. Jeho práce byla zmíněna v Business Week, TheVíce Economist, NPR a The Wall Street Journal. Méně
twitter linkedin

Mark Boulton

Design Director Monotype

Design

Mark je typograf, působící na webu od konce devadesátých let. Po akvizici svého studia Mark Boulton Design působí jako Design Director ve firmě Monotype. Dříve pracoval s globálními mediálními společnostmi jako ESPN a Al Jazeera, technologickými firmami Drupal a Alfresco a hlavně pro největší vědecký experiment: CERN. Také pomáhal malým značkám Hiut Derim a Sugru prodat jejich velké nápady
twitter

Martin Charlier

Product and service designer, Co-author Marcharlier

Design

Martin je všestranný designér se zkušenostmi v oblastech strategie, výzkumu, interakčního a průmyslového designu, ale i interaktivního umění a kritického designu. Pracoval v designérských firmách Frog, Fjord, Method a Random International. V současné době pomáhá firmám jako konzultant v oblastech UX a designu služeb. Je spoluautorem loňské knižní novinky Designing Connected Products a spoluzakladatelem projektu Rain Cloud.
web twitter linkedin

Adrian Zumbrunnen

Freelance UX Engineer Google

Design

Adrian žije v Zurichu a je UX designér, autor a milovník kávy. Spolupracuje s Google, kde se podílel na produktech AdWords, map a hlavně konverzačního rozhraní. Než se stal freelancerem, tak pracoval v agentuře iA pro řadu klientů po celém světě.
web twitter linkedin

Tom Giannattasio

Director of Product InVision

Design

Tom má za sebou dvacet let zkušeností v designu i vývoji webů. Vytvořil Macaw, programovací nástroj pro designéry, který letos v lednu koupilo InVision. Po této akvizici má Tom v rámci InVision na starosti produkty a pomáhá vytvářet moderní nástroje pro design a tvorbu prototypů. Dříve navrhoval produkty pro Apple, Oracle, Twitter a MIT.
web twitter linkedin