Pro účastníky

Těšíme se na vás! Ještě předtím, než se uvidíme naživo, máme pro vás několik důležitých informací.

Nečekejte na e-vstupenku

Kde se budou stát fronty na registraci? Nikde. :-) Registrovat se můžete na dvou místech, takže se frontě vyhnete. Své visačky si můžete vyzvednout kdykoliv během večera na páteční warm up party v baru hotelu Fusion, nebo v sobotu ráno od 7:30 v pasáži Lucerna. Elektronické lístky neposíláme, bude stačit předložit váš průkaz totožnosti. V sobotu si v Mramorovém sále v Lucerně můžete také od 15:00 vyzvednout webexpácké tričko, je v ceně. :-)

Chleba s řízkem nechte doma

Na místě bude dostatek skvělého jídla i pití: bagety Freshland, sladké pečivo Bakeland, skvělé sushi od vyhlášené Sushiqueen, poctivá polévka od Konečně vývar, Hot God a saláty od Ordr. Energii vám doplní káva z Doubleshotu, Meetea, Club Maté a Redbull. Komu to bude málo, může skočit na skvělý oběd za rozumnou cenu do hotelu Fusion (11:30 - 14:30).

Nabijte si mobil i notebook

Ve Světozoru bude po celé 2 dny k dispozici Seznam.cz relax zóna, kde můžete dobít baterky své i svého mobilu nebo notebooku. Budete-li už mít online světa dost, stavte se tu na deskové hry.

Odreagujte se

Odpočinout si můžete i v divadle ABC. Design Cartel tady nachystal Game Zone, jde o projekční místnost, ve které se propojí retro hry a projekční technologie. Vydejte se zpět do minulosti, zapařte s přáteli nebo si odpočiňte v relaxační místnosti s retro hudbou. Na místě bude taky videomat od Liftaga, kde si můžete zahrát legendárního Pac-Mana. Odreagovat se můžete i u knížek z Jan Melvil Publishing, které v ABC koupíte až s 30% slevou.

Nestresujte se s ubytováním

Pokud jste mimopražští a hledáte nocleh, můžete využít našich partnerských ho(s)telů. Pro náročnější nocleháře je tu Mosaic House (sleva 10 %) a pro nadšené výletníky máme Mosaic House hostel (10 % sleva), AZ hostel (sleva 5 %) a Hostel Florenc (sleva 10 %). Všude slyší na supertajné heslo WebExpo.

Dorazte na párty

Každý večer bude jeden skvělý večírek. V pátek začneme Warm up party v 19:00 v hotelu Fusion, kde čeká raut a na prvních 200 návštěvníků drink zdarma. V sobotu se uvidíme od 18:00 na hlavní party v La Loca baru, kde vás na drink zvou Jobs.cz a kde si užijete designové hry s Adamem Fendrychem a kouzelníka Richarda Nedvěda. V neděli vše zakončíme v 17:30 v Lucerna Music Baru s New Sound Orchestra a prvním pivem zdarma na účet MSD.

Zlepšete svůj start-up

Díky Rockaway Stage v divadle ABC dostanete zpětnou vazbu na svůj start-up od těch nejpovolanějších: investiční skupiny, která má za sebou 25 investic a 5 vlastních projektů. Poradí s monetizací, nastavením produktu a dodají tipy & triky.

Najděte lepší práci

S hledáním práce pomůžou v Mramorovém sále Techloop. Kdo se u jejich stánku vyfotí a tweetne to, může vyhrát Star wars Droida. Hledáte-li práci snů, určitě se taky stavte u Rockaway Stage, pár jich tam mají.

Zefektivněte práci s textem

Jak dlouho vám trvalo dočíst až sem? S Geneeou by vám to zabralo pár sekund. Jakto? Stavte se u nich v divadle ABC, kde vám jejich tým ukáže, jak vám může NLP (Natural Language Processing) pomoc s vaším byznysem.

Dejte nám feedback

Abychom věděli, co máme udělat příští rok lépe, budeme od vás potřebovat malou pomoc. U každého sálu bude smutný a veselý smajlík, kteří budou sloužit k hodnocení přednášek. Přiložením NFC telefonu ke správnému smajlíkovi přednášku ohodnotíte. Konkrétní trable, stížnosti a tipy na zlepšováky můžete psát na naši Wall of Fail, kterou najdete na schodech po cestě do Mramorového sálu.

Svezte se domů

Díky Liftagu se po náročném dni můžete nechat domů odvézt taxíkem. Celý víkend můžete využít kódu WEBEXPO, který vám jízdu zlevní o 100,- Kč.