Tiskové zprávy a media kit

6. Tisková zpráva

„WebExpo představí již tento víkend 101 přednášejících z celého světa“

Již za několik dní obsadí centrum Prahy WebExpo, největší webová konferenceve střední Evropě. Vystoupí na ní 101 přednášejících. Odprezentují 80 přednášek a zrealizují 5 workshopů, v doprovodném programu konference zajistí speedhackatony, pomoc s hledáním práce snů i odpočinkové retro zóny.

5. Tisková zpráva

„WebExpo 2015 zve na workshopy s Rockaway, Microsoftem nebo STRV“

Zajímá vás, jak vylepšit svou online image ve prospěch kariérního růstu? Jak pohodlně pracovat s webem v prostředí mobilních aplikací? Sníte o kanceláři v Silicon Valley, chcete zvládnout PPC kampaně nebo vědět, jak pracovat s obrovským množstvím textu? Praktické workshopy letošního ročníku WebExpo vám odpoví nejen na tyto otázky.

4. Tisková zpráva

„WebExpo zveřejnilo program, vystoupí hvězdy z MailChimpu, Slacku, Twitteru i Googlu“

Konference WebExpo 2015 odtajnila další hvězdné zahraniční spíkry, kteří přijedou 19. a 20. září do Prahy. Na webových stránkách webexpo.cz byl při této příležitosti zveřejněn také pro-gram konference. Účastníci si tak již nyní mohou začít plánovat, jaké přednášky si v paláci Lu-cerna a v kině Světozor nenechají ujít.

3. Tisková zpráva

„Michal Illich je spolumajitelem konference WebExpo.“

Vývojář a soukromý investor Michal Illich je novým většinovým vlastníkem mezinárodní konference WebExpo, jejíž 8. ročník přivede v září do Prahy mnoho renomovaných osobností internetové branže. Nákupem 80% podílu v pořadatelské společnosti WebExpo tak Illich obohatil své portfolio aktivit, jakými jsou softwarový vývoj, pořádání konference pro webové developery Devel.cz, angažmá v akcelerátoru StartupYard nebo působení ve vzdělávací instituci iCollege.

2. Tisková zpráva

„WebExpo 2015 představuje své hvězdné spíkry.“

Letošní konference WebExpo, která proběhne 19. a 20. září v paláci Lucerna a Světozor, nabídne přes 70 přednášek o web developmentu, designu i aktuálních zásadách online byznysu. Pražské publikum tak bude mít jedinečnou příležitost zažít vystoupení mnoha renomovaných spíkrů ze zahraničí i z domácí scény. Do konce měsíce jsou v prodeji vstupenky za 3600 korun, od června se cena lístku zvýší na 3800 korun.

1. Tisková zpráva

„WebExpo 2015 přivede do Prahy špičky online byznysu.“

Událost roku pro všechny webové profesionály a online geeky se blíží. Konference s festivalovým duchem WebExpo zve již po osmé do Prahy inspirativní speakry z celého světa, aby se podělili o své zkušenosti a vize. Středobodem online vesmíru se Praha stane 19. a 20. září 2015, kdy se v různých sálech paláce Lucerna a kina Světozor sejde na 1600 webových designérů, developerů a dalších, kteří online světem doslova žijí. Předprodej vstupenek byl spuštěn na www.webexpo.cz. Do konce dubna je vstupné za 3400 korun, kdo nechá nákup lístku na poslední chvíli, zaplatí 4900 Kč.

Kontakt

Michelle Losekoot, Kateřina Bártová
press@webexpo.net
telefon: 608 081 073