Děkujeme!

Webexpo 2015 se vydařilo. Těšte se na příští ročník.

23. - 24. 9. 2016

Kdo tam bude?

Čeká na vás 80 přednášek od webových expertů z celého světa. A když říkáme expertů, myslíme to vážně. Přednášky už si připravují například: Jeremy Keith, Dominika Blackappl, Andy Hume, Anna Debenham, Brandon Velestuk, Greg Bernstein, Sean Gaddis, Cennydd Bowles... A mnoho dalších hvězd.

Jeremy Keith

Jeremy Keith (GB) Development

Vývojář front-endu at Clearleft

Když chtěl Jeffrey Zeldman začít vydávat knihy, požádal o první z nich (HTML5 For Web Designers) právě Jeremyho. Vy a dalších 157 000 followerů ho zná jako @adactio - skvělého autora, spíkra a jednoho z organizátorů setkání dConstruct. Pořád ho ale živí především tvorba webů s týmem Clearleft.

Dominika Blackappl

Dominika Blackappl (CZ) Design

Founder & Principal Designer at BLACKAPPL

Rodačku z Ústí nad Orlicí můžeme bez přehánění nazvat královnou českého designu, ostatně tak už jí začali říkat před 10 lety. Dominika se podílela na podobě iPhone a iPod od Applu, pro NASA navrhovala Mars vozítko, vytvořila extravagantní telefony pro Siemens a strávila několik let v kalifornském designérském studiu Ideo. A to všechno před třicítkou.

Michael Leander

Michael Leander (DK) Business

Marketing speaker, trainer, consultant and founder at Markedu

Michael řídil několik veřejných i soukromých společností. Pomáhal globálním korporacím i začínajícím startupům na cestě k úspěchu. Ceněný přednášející již sdílel své poznatky ve více než 40 zemích na více než 6 kontinentech.

Johnny Rodgers

Johnny Rodgers (CA) Development

Senior UI Vývojář at Slack

Johnny je jeden z těch, kteří převedli Slack z nápadu do reality. Vývojář, který programuje a řeší, zda je důležitější rychlost vývoje nebo udržitelnost kódu. Pracoval také jako Interaction Designer pro SAP a už 9 let působí pod značkou své vlastní development a design firmy Creative Creature. Vynikající developer a designer v jednom dělá ve volném čase Give.to, portál, díky kterému můžete finančně podpořit své oblíbené umělce.

Cennydd Bowles

Cennydd Bowles (GB) Design

Nezávislý designér

Cennydd je nezávislý digital product designer, který pracuje už 13 let v oboru. Byl prvním designérem, kterého Twitter najal mimo US. Navrhoval TweetDeck 2.0 a 3.0, vedl v Twitteru šestičlenný design tým a podílel se na globálních design prioritách Twitteru. Pracoval také jako Senior user experience designer v renomovaném studiu Clearleft.

Noz Urbina

Noz Urbina (ES) Business

Content Strategist and Founder at Urbina Consulting

Noz Urbina je celosvětově uznávaný expert na obsahové strategie, konzultant a lektor se specializací na multikanálové obsahové projekty zaměřené na marketingovou a technickou komunikaci. Je spoluautorem knihy „Obsahová strategie: Propojení byznysu, značky a přínosů“. Od roku 2000 poskytuje své služby organizacím ze seznamu Fortune 500 i malým a středně velkým podnikům. Noz pomáhá organizacím odlišit se prostřednictvím obsahu a přitom ušetřit peníze. V roce 2013 Noz založil poradenskou společnost Urbina Consulting.

Další řečníci
Zdeněk Lanc

Zdeněk Lanc

Vedoucí Designu a vývoje Nových médií (ČT)

Rozmístění sálů do několika lokací mi přišlo naprosto skvělé - mnohem lepší, než trávit celé dny v rámci jedné budovy. Bylo skvělé na ulicích potkávat lidi s visačkama,..mělo to úžásného “festivalového” ducha.

Lukáš Pitter

Lukáš Pitter

Co-owner & Designer (2FRESH)

Skvělá akce, byl jsem jen na skvělých přednáškách. Navíc lidi, kteří WebExpo zařizovali byli neuvěřitelně pozitivní, vždy s úsměvem na tváři.

Michal Franěk

Michal Franěk

Owner (w3w)

Parádní konference, osobně jsem nezaznamenal ani náznak problému s organizací.

Kde to bude?

Centrum Prahy se vloni osvědčilo, nadšení byli spíkři i účastníci. Proto tam letos zůstaneme, ale lokace ještě přiblížíme, abyste mezi přednáškami museli udělat opravdu jen pár kroků.

Kino Lucerna

Nejstarší nastálo provozované kino v Evropě, na jehož pódiu stály stovky filmových hvězd při filmových premiérách.

Kino Světozor

Téměř stoletý sál, ve kterém se od roku 2004 promítají premiéry českých i světových artových filmů.

Divadlo ABC

Na těchto prknech hráli Voskovec a Werich své Osvobozené divadlo a začínalo zde mnoho pozdějších hereckých hvězd.

Lucerna Music Bar

Jeden z nejrenomovanějších hudebních klubů v Praze přímo v pasáži Lucerna.

Mramorový sál

Perla Lucerny, jedna z nejhezčích pražských síní.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o webu

Největší profíci z online světa se scházejí offline. Přivezeme na místo 1600 webových odborníků a 70 skvělých spíkrů z celého světa, kteří popovídají o novinkách ve svých oborech a ukážou na konkrétních case studies, jak na to. Musíte jen přijít.

1600+ Účastníků

80 Přednášek

5 Sálů

3 Párty

Partneři

Generální partner

Avast Avast Software, výrobce nejdůvěryhodnějšího PC a mobilního bezpečnostního řešení na světě. Chrání více než 230 miliónů uživatelů ve 186 zemích.

Silver partneři

GMC GMC je v oblasti Customer Communications Management leaderem, který určuje budoucnost tohoto oboru. Společnostem na celém světě umožňujeme komunikovat se zákazníky efektivněji. STRV STRV - Mobilní vývojové studio působící na americkém trhu. STRV Pro více než 2500 klientů ve 100 zemích analyzujeme, sledujeme a vyhodnocujeme data z nejméně 8 miliónu sociálních profilů napříč všemi hlavními sociálními platformami včetně těch jako je Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Instagram, Google+ a VK. Apiary Apiary je moderní sada nástrojů pro návrh a tvorbu API. Google Google je firma, která vytváří software. Česká spořitelna Největší banka v ČR s nejširší sítí poboček a bankomatů. Hraje důležitou roli na poli inovací: byla např. první bankou, která začala masivně vydávat bezkontaktní karty a vytvářet síť pro jejich využití. Microsoft Společnost Microsoft Corporation byla založena roku 1975. Naším cílem je umožnit lidem a podnikům na celém světě realizovat jejich plný potenciál pomocí technologií – softwaru, služeb i zařízení, které mění svět práce, zábavy i komunikace. Česká pobočka společnosti Microsoft Corporation zahájila svou činnost v roce 1992. Od července roku 2013 vedle českou pobočku Biljana Weber. Skype Program Skype slouží ke sdílení společných aktivit s lidmi v době, kdy zrovna nejste spolu. Skype nabízí rychlé zprávy, hlasové hovory a videohovory, kterými usnadňuje sdílení životních zážitků s lidmi, na kterých vám záleží, bez ohledu na to, kde se nacházejí. Společnost Skype byla založena v roce 2003 a nyní je v podobě divize součástí společnosti Microsoft. O2 O2 je největším integrovaným poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě.

Bronze partneři

EURid Doména .eu je velmi oblíbená v regionu střední Evropy a představuje ideální volbu pro start-upy, které chtějí ukázat svoji evropskou identitu na mezinárodní úrovni. .eu se se svým počtem registrací převyšujícím 3.9 milionu řadí mezi největší domény nejvyšší úrovně na světě. .eu je spravována neziskovou organizací EURid. Více informací naleznete na: http://www.eurid.eu. MySQL MySQL — Světově nejpopulárnější open source databáze. CzechInvest CzechInvest podporuje inovativní české firmy. Nabízí zahraniční stáže, odborná školení, konzultace či pomoc s financováním. Učíme lidi, jak dobrý nápad proměnit ve skvělý byznys. KeyCDN KeyCDN je elitní evropská síť pro doručování obsahu (CDN - content delivery network) se sídlem ve Švýcarsku. KeyCDN nabízí snadno použitelnou službu k urychlení a měření webových stránek, lze jej integrovat do libovolných webových stránek jen v několika krocích. Jejich architektura je založena na přizpůsobeném TCP stacku, SPDY a SSD-optimalizovaných "edge serverech". Seznam.cz Seznam.cz je nejnavštěvovanější český internetový portál, jehož domovskou stránku denně navštíví přes 2,5 milionu uživatelů. Komerční i nekomerční služby Seznam.cz využívají již 19 let ti, co na Internetu hledají zábavu, informace či přátele. Fulltextové vyhledávání, katalog firem, e-mailová pošta se 7,5 miliony účtů, zpravodajství a odborné inzertní služby jsou běžnou součástí každodenního života českých uživatelů Internetu. Vizí společnosti Seznam.cz je, pracovat na tom, aby Internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby. techloop Techloop.io je online platforma pro SW vývojáře hledající nové výzvy v jejich kariéře. Zůstanete zde zcela v anonymitě, přičemž firmy soupeří o Váš zájem. Dostanete relevantní nabídky přímo od firem, včetně informací o mzdě. Navíc, pokud najdete svou vysněnou práci přes Techloop, s radostí Vás odměníme finančním bonusem. Techloop.io – the smart way to get hired Rockaway Zajímá tě feedback na Tvůj startup? Potřebuješ poradit s monetizací nebo nevíš, jak nastavit produkt? Přijď se zeptat týmu investiční skupiny Rockaway, která má za sebou přes 25 investic, 5 vlastních projektů a kromě Čech působí i v Brazílii a USA.

Dále nás podporují

Doubleshot doubleshot s.r.o. je českou lokální pražírnou výběrové kávy a společným projektem tří kávových nadšenců. Společnost byla založena v létě 2010 s jediným cílem: nabízet kávubezprecedentní kvality, ale zároveň si vážit přírody a mít úctu k práci farmářů. CLUB-MATE Club-Mate. Zachutná na třetí lok a otevře ti oči. iCollege iCollege je vzdělávací instituce propojující špičkové lektory s vybranými studenty. Předáváme teoretické znalosti i praktické zkušenosti z internetového byznysu. Liftago Liftago dává nejbližší a nejlepší řidiče taxíků na jedno místo - k vám do Android nebo iPhone aplikace :) VentureDays VentureDays je technologicky zaměřená akce, jejímž cílem je propojit komunitu slibně se rozvíjejích technologických startupů, renomovaných mentorů/řečníků, klíčových hráčů v IT průmyslu a nejlepších investorů z celého světa. Akce se bude konat v Praze v hotelu Clarion 21. - 22. září 2015. Pro návštěvníky WebExpa máme 10 % slevu na lístky. Vyplňte na jejich webu přihlášku s kódem WEVD2015. NFCify.me. Vše kolem NFC na WebExpu má na svědomí NFCify.me. Chytré NFC vizitky – tak jako na visačce. IncParadise IncParadise je společnost, která Vám zprostředkuje založení Vaší vlastní americké firmy v jakémkoliv státě USA. Záštita starosty MČ Praha 1 Záštita starosty MČ Praha 1 Testomato Testomato - monitorovací a testovací nástroj, který vaše stránky ohlídá za vás. MSD Využíváme moderní technologie, abychom dali zdravotní péči nový význam. MSD patří mezi přední světové společnosti v oblasti zdravotní péče se zaměřením na vývoj inovativních léčiv, vakcín, terapií a zdravotnických produktů. Naše nové globální inovativní IT centrum v Praze má za úkol přinést start-up atmosféru do prostředí globální korporace, která pomáhá zachraňovat životy.

Hlavní mediální partner

Mediální partneři