Jak bojovat s prokrastinací?

“Prokrastinace, chorobné odkládání důležitých povinností, je častou příčinou neefektivity. Přednáška dává nástroje, jak ji každý den porážet.”

Business Hall 30 min

Video

 • O čem to bude?

  Petr: Přednáška se zaměřuje na to, jak využít potenciál každého dne na maximum. Jak udělat během dne až 3x více věcí a zároveň se z toho nezbláznit.

 • Co z toho návštěvníci získají?

  Petr: Lidé získají konkrétní metody, jak zvýšit svoji každodenní efektivitu. Tyto nástroje zaberou pár minut denně, zároveň však den o několik produktivních hodin prodlouží.

 • Pro koho to je?

  Petr: Asi pro všechny. Kdo z nás neprokrastinuje?

 • Čím se nyní zabývám?

  Petr: Bouráním polopravd a mýtů v oblasti osobního rozvoje. Čtením aktuálních vědeckých výzkumů ohledně lidské motivace, rozhodování a spokojenosti. Propojováním znalostí do osobního wiki-systému. Tvořením jednoduchých nákresů, které lidem pomáhají rychle pochopit, jak věci fungují. Konzultováním, školením, směrováním GrowJOBu, psaním knihy a děláním ostudy i za střízliva.

 • Čeho si z toho, co jsem dosud dosáhl, nejvíc vážím?

  Petr: Toho, že jsem měl možnost přímo pomoci několika tisícům lidí díky námi vytvořeným nástrojům boje proti prokrastinaci (buzer-lístek, todotoday, flow-lístek,...). Vážím si i zpětných vazeb od svých klientů, kolegů a přátel. Velmi si vážím té, kterou mi k mé práci a osobní vizi dal profesor Zimbardo, jeden z pro mě nejinspirativnějších osobností současné světové vědy vůbec.

 • Čeho bych chtěl dosáhnout?

  Petr: Pomoci co nejvíce lidem najít smysl jejich života a zároveň jim dát nástroje, jak tento smysl díky prokrastinaci nezazdít.

 • Na co se na WebExpo těším?

  Petr: Jak říká Berry Schwartz: „The secret to happiness is low expectations.” To je jeden z důvodů, proč se na věci raději netěším a nechám se pak překvapit.

Show Full Description

Ask the speaker a question

Diskuze se načítá

Petr Ludwig

Founder GrowJOB institute