Partneři

Hlavní partneři

Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze sdružuje katedry a studijní obory zabývající se informačními systémy, statistickými, ekonometrickými a demografickými metodami a jejich aplikacemi ve všech oblastech hospodářského života.

Studium probíhá podle zásad Evropského systému převodu a akumulace kreditů (ECTS).

Absolventi VŠE se velmi dobře uplatňují na trhu práce a zastávají významné funkce jak v soukromém, tak veřejném sektoru.

Bakalářské studium

Magisterské studium

Doktorské studium

Microsoft - lídr v tradičních informačních technologiích i v oblasti cloud computingu

Posláním společnosti Microsoft je prostřednictvím špičkového software a umu českých odborníků vytvářet bezpečné a důvěryhodné prostředí, které podpoří rozvoj vzdělané a prosperující znalostní společnosti. Široké portfolio produktů představuje zajímavá řešení jak pro koncové uživatele, malé a střední firmy, státní správu, tak pro velké korporace. Většina produktů má v tuto chvíli svou on-premise i cloudovou variantu, což uživatelům výrazně ulehčuje řešení pracovních aktivit, ale i zjednodušuje přístup k zábavě. Vzhledem k významným investicím do výzkumu a vývoje, konkrétně v řádech kolem 9,5 miliardy dolarů ročně, jsou všechna řešení schopna reagovat na aktuální požadavky společnosti a jsou zárukou vysoké kvality. Více na www.microsoft.cz.

Seznam.cz je již 15 let nejoblíbenějším a nejužívanějším portálem na českém internetu. Domovskou stránku www.seznam.cz denně navštíví kolem 2,4 milionu lidí. Všechny naše služby jsou tematicky rozděleny do 5 pilířů:

 • Vyhledávání - to je nejen fulltext, ale třeba i slovník.
 • Obsahové služby a generátory návštěvnosti - zpravodajství (např. Novinky.cz a Sport.cz) a zábava (Super.cz, Lidé.cz atd.)
 • Mobilní služby - mobilní verze téměř všech našich služeb a navíc aplikace.
 • Firmy a oborové služby - Firmy.cz, Mapy.cz a dále: Sauto, Sreality, Spráce atd.
 • Interní a reklamní systémy - nejznámější je Sklik, ale patří sem i další systémy.

O každý pilíř se stará skupina produktových manažerů, vývojářů a návrhářů. Všichni jsou pak rozděleni do týmů dle jednotlivých služeb, kterým se naplno věnují. Díky moderním technologiím (videokonferencím) máme nyní i týmy, které jsou z části na centrále v Praze a z části na brněnské pobočce. Menší skupinka vývojářů, pracuje také v Českých Budějovicích. A do těchto týmů stále hledáme nové vývojáře, kteří věří svému kódu a nebojí se pracovat na projektech pro miliony lidí.

University partner

Partneři

GoodData unikátně kombinují talent a inovativnost českých inženýrů se zkušeností, důrazem a kreativitou jejich kolegů z USA.

GoodData dodává svým zákazníkům dashboardy, reporty a nástroje na správu firemních dat formou internetové služby. Naší analytické platformě důvěřují přední společnosti z obou stran oceánu jako například Groupon, Time Warner Cable, Twitter, Pandora, Seznam.cz nebo Centrum Holdings. Stojí za námi nejprestižnější světoví investoři v čele s Andreessen & Horowitz. Najdete nás v Praze, v Brně, San Franciscu, New Yorku, Bostonu, Chicagu, Los Angeles, Londýně a hlavně - “in cloud”. www.gooddata.com

Skype je o zkracování vzdáleností a o překonávání bariér a sdílení zážitků. Umožňuje a usnadňuje komunikaci a konverzaci po celém světě, každý den. To všechno pomocí produktů a nástrojů, které se lehce používají, můžete si je dovolit a můžete se na ně spolehnout. Pokud jste ten typ člověka, který sdílí naše nadšení pro věci, které mění a zlepšují životy mnoha lidí, Skype může být to pravé místo.

GTS představuje platformu pro spolehlivé webové služby (LAMP). Tato platforma je postavena nad základní službou GTS Cloud, která obsahuje virtuální hosting, data storage, backup případně Managed Security. Ve své druhé verzi umožňuje vytváření flexibilních a bezpečných řešení účtovaných dle skutečného využití. Pokrývá tedy celý prostor pro webové aplikace – vývojové/testovací i produkční prostředí. Dále představíme vývojový software formou služby - MS Visual Studio as a Service. V rámci GTS Cloud nabízíme kombinaci služeb výpočetního výkonu včetně licencí na vývojové prostředí Microsoft Visual Studio v různých edicích formou služby (pronájem licencí na měsíční bázi). Tento jednoduchý a snadno predikovatelný model je díky nízkým vstupním nákladům a snadné škálovatelnosti vhodný pro malé i velké týmy.

H1.cz je poradenská firma poskytující analytické, poradenské, vzdělávací a kreativní služby v těchto oborech:

 • Internetový marketing a optimalizace pro vyhledávače (SEO)
 • Reklama ve vyhledávačích (PPC reklama)
 • Sociální sítě (Facebook, Twitter, YouTube apod.)
 • Internetové obchodní strategie a obchodní účinnost webu
 • Informační architektura, použitelnost a přístupnost webových stránek
 • Copywriting a e-mail marketing

„V H1.cz jsme vždy měli zavedené velmi vysoké standardy, které se projevují na kvalitě naší práce a především obchodních výsledcích našich klientů. Už více než pět let se zaměřujeme na poskytování vysoce profesionálních služeb náročným zákazníkům. Vytváříme inovativní kampaně, vždy s ohledem na uvážlivé hospodaření s rozpočty. Zakládáme si na etickém přístupu a silné firemní kultuře."

David Špinar
Country Manager

Internetový ekonomický systém FlexiBee pro malé a střední společnosti s možností provozu v cloudu či na vlastní server. Nabízí daňovou evidenci a podvojné účetnictví, Českou a Slovenskou legislativu a hovoří Česky, Slovensky, Německy a Anglicky. Podporuje vzdálený, mobilní a webový přístup, operační systémy Windows, Linux a Mac OS X, programátorské rozhraní REST API a mnoho dalšího.

42angels is a gathering of experienced Czech and Slovak entrepreneurs with a passion for start-ups, providing angel/seed stage financing with added value. We will help you grow your idea into a profitable business.

Contact us at pitch@42angels.com with your pitches, proposals, inquiries and questions. We will gladly review your business and answer as soon as possible.

Leemon sdružuje výjimečné osobnosti Moravskoslezského kraje, kteří mají nápady, cit pro marketing a design a hlavně mozek a srdce na správném místě. Rádi říkáme, že můžeme létat v oblacích a stát přitom pevně na zemi, jde to.

Mediální partneři

Tyinternety.cz jsou svěží zpravodajský server ze světa sociálních sítí, virálních kampaní a vůbec všeho, co dělá současný internet tak strhujícím a zábavným místem. Zvláštní pozornost věnujeme českým startupům a marketingu na sociálních sítích. Snažíme se inspirovat nejen prostřednictvím článků, ale i pořádáním konferencí Social Marketers Summit a Startup Summit. Rádi dáváme prostor zajímavým osobnostem českého i světového internetu a umíme se bavit, jak dokazujeme třeba pořádáním Viral Festu nebo MEME Festu.

Magazín pro tvůrce webových stránek a aplikací.

Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

Časopis TREND Marketing se zabývá marketingovými strategiemi a jejich implementací ve firmě, plánováním, výzkumem trhu a marketingovým managementem jako samostatným tématem.

Computerworld

Computerworld je odborný B2B web, zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přináší aktuální zpravodajství, analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií na vysoké odborné úrovni. Web využívá silné zázemí mezinárodního vydavatelství IDG a denně informuje čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení i o nových trendech na českém i světovém trhu.

CIO

CIO Business World informuje firmy o nejnovějších technologiích a efektivním řízení podnikové informatiky, přináší nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace v oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Mimo jiné nabízí i řešení problémů spojených s IT vybavením firem v období omezených rozpočtů.

PC World

PC World online přináší uživatelům výpočetní techniky aktuální informace z trhu IT, recenze nejnovějších produktů a tématické i přehledové články z oblasti hardwaru, softwaru, komunikací a spotřební elektroniky.

Centrum Holdings je internetová společnost působící ve střední a východní Evropě. V ČR osloví měsíčně více jak 3,5 milionu návštěvníků. Provozuje například tyto produkty a služby:

 • Portály: Centrum.cz, Atlas.cz, Centrum.cz Mail
 • Obsahové weby: Aktuálně.cz, Žena.cz, Bleskově.cz, Crazycafe.cz, Deník Insider
 • Transakční weby: Amplión.cz, Jiskření.cz, SW.cz, dovolena.centrum.cz
 • Oborové a specializované weby: Cars.cz, RealityMix.cz, Stahuj.cz, Najisto.cz, Amapy.cz
 • Full servisová agentura pro malé a střední podniky: Agentura Najisto

Mobilmania.cz

Portál zaměřený na mobilní technologie vznikl již v roce 2000. Publikuje praktické informace i celosvětové trendy vztahující se k mobilním telefonům, komunikačním technologiím či operátorům. Praktickým přínosem pro čtenáře jsou testy mobilních zařízení, rozsáhlý katalog mobilních telefonů, živé diskusní fórum a další zajímavé informace. Právě díky zaměření se na potřeby čtenářů se Mobimania.cz těší již mnoho let jejich stabilní přízni.

E15.cz

Jeden z nejkvalitnějších českých zpravodajských portálů, který vyrostl na základech profesionálního týmu ekonomického deníku E15. Výstižně a přehledně přináší to nejdůležitější z oblasti domácí i zahraniční ekonomiky, politiky a byznysu. Navíc čtenářům nabízí i širokou škálu lifestylových rubrik od kultury přes moderní technologie, auto-moto až po gastronomii či cestování.

Živě.cz

Nejčtenější IT magazín na internetu a jeden z nejstarších webů v České republice. Již více než 15 let připravuje redakce Živě.cz online zpravodajství ze světa počítačů. Denně nabízí přísun zpráv, témat a komentářů na téma informačních technologií, internetu a spotřební elektroniky. O významné pozici mezi specializovanými weby svědčí opakovaná vítězství webu Živě.cz v soutěži českého internetu Křišťálová lupa.

Strategie.cz

Nejrozsáhlejší denní zpravodajství o reklamě, marketingu a médiích. Web přináší podrobné informace o agenturách, reklamních kampaních i osobnostech z oboru. Disponuje také rozsáhlým archivem článků měsíčníku Strategie. Mezi nejnavštěvovanější rubriky patří Galerie reklamy a Nové kampaně.

SmartMania anotace

Server SmartMania.cz byl založen v roce 2005 a svým obsahem se zaměřuje na chytré telefony, tablety a další hi-tech zařízení s vlastním operačním systémem (Android, Windows Phone, iOS a BlackBerry). Čtenářům denně nabízí čerstvé informace, recenze a další zajímavé postřehy z tohoto odvětví. Součástí webu je rozsáhlé diskusní fórum, ve kterém si uživatelé vyměňují své zkušenosti a čerpají nové inspirace. Součástí webu je také oficiální katalog českých aplikací pro Windows Phone.

Svět Androida

Jsme největší specializovaný portál na systém Android v české i slovenské republice. Většinu naších aktivit je možné vidět na portálu www.SvetAndroida.cz , kde každý den přinášíme to nejzajímavější ze Světa Androida. Pravidelně také recenzujeme Android zařízení a podílíme se na významných akcích kolem tohoto systému (Android RoadShow, anketa Android roku, …).

Měsíčník o reklamě, médiích a marketingové komunikaci. Strategie přináší svým čtenářům: Informace o dění v oblasti marketingu firem. Informace o nových kampaních a akcích v TV, tisku, out of home médiích, rádiích a na internetu, v sales promotion a 3D reklamě, direct marketingu, výstavnictví a public relations. Podrobný pohled na jednotlivé obory ve více než 30 tematických speciálech a samostatných odborných přílohách. Přehledy největších zadavatelů reklamy v médiích. Přehledy sledovanosti TV i čtenosti, nákladů a inzerce u tištěných titulů. Informace z oblasti TV produkce a postprodukce, grafických, designérských a tiskových služeb, signmakingu.

Časopis Computer je původní český čtrnáctideník, který píše (nejen) o světě počítačů už od roku 1994. Na nejméně 100 stranách přináší produktové recenze a velké srovnávací testy, sleduje nové trendy v IT a ukazuje, kam se bude ubírat vývoj. Kromě toho nabízí i konkrétní a zaručené rady pro uživatele počítačů, věnuje se ale i sociálním sítím nebo chytrým mobilům. Za obsahem stojí zkušený tým redaktorů i externích autorů, který svoje schopnosti prokazuje nejen v tištěném médiu, ale také na odborných konferencích, popularizačních přednáškách či (samozřejmě) ve světě on–line.

CZECHDESIGN je nevládní nezisková organizace, která podporuje a prezentuje design. V současnosti spravujeme nejstarší český webový portál www.czechdesign.cz věnovaný designu a provozujeme GALERII/CZD v centru Prahy, kde pravidelně pořádáme výstavy, přednášky, besedy a workshopy pro veřejnost a designéry všech profesí. Důležitou aktivitou sdružení je také spolupráce s designéry a výrobními firmami.

Rádio Česko

ČRo Rádio Česko je analytická zpravodajsko-publicistická stanice, která vysílá výhradně mluvené slovo. Původně vzniklo jako digitální projekt Českého rozhlasu. Zpravodajská kvalita „news-only“ stanice zaujala renomovanou BBC natolik, že stanici umožnila (po zániku české redakce BBC) vysílat i na svých VKV frekvencích. ČRo Rádio Česko staví prostřednictvím zkušených redaktorů Českého rozhlasu i BBC, kteří tvoří jeho současný tým, na osvědčených schematických i obsahových kvalitách nejrespektovanější zpravodajské stanice světa a nejuznávanější rozhlasové sítě v zemi.

Obsah vysílání Rádia Česko tvoří především aktuální zpravodajství a publicistika, události z domova, ze světa, ekonomiky, kultury, vědy a dalších oborů. Nabízí přehled aktuálního dění, rozhovory, reportáže, analýzy i komentáře. Důraz klade na ekonomiku, českou a světovou politiku a neziskový sektor. Nabízí rozhovory s přímými aktéry událostí, využívá zahraniční zpravodaje Českého rozhlasu a síť vlastních spolupracovníků po celém světě.

To podstatné. Žádná hudba.

Rádio Česko vysílá na digitálních platformách - DVB-T (televizní vysílání), DVB-S (satelitní vysílání), DVB-C (kabelové vysílání), DAB+ (digitální rádio) a internetu; vysíláme nepřetržitě od 8 do 18 hodin.

Vysílání Českého rozhlasu Rádia Česko naladíte od 8 do 11 hodin a 13 do 16 hodin na VKV (FM) vysílačích BBC World Service v krajských městech České republiky: Praha 101,1, Zlín 93,9, Olomouc 105,6, Brno 101,3, Liberec 99,2, Ostrava 106,3, Plzeň 98,6 , Ústí nad Labem 105,8 , České Budějovice 89,8, Pardubice/Hradec Králové 99, Jihlava 96,7, Karlovy Vary 94,7,

Produktoví partneři

MojeID je službou bezpečných internetových identit. Koncovým uživatelům usnadňuje přístup k webovým službám, poskytovatelům služeb přináší ověřené uživatele s vysoce validními kontaktními údaji. Provozovatelem mojeID je CZ.NIC - nezávislá, komerčně neutrální instituce spravující registr národní domény.

Vyzkoušejte mojeID také vy a založte si účet prostřednictvím některého z našich partnerů. Můžete tak získat některou z řady výhod, jako např. neomezenou e-mailovou schránku, bonusový kredit pro oblíbené služby nebo se účastnit soutěže o tablety, chytré telefony a další hodnotné ceny. Seznam služeb podporujících mojeID naleznete zde: http://www.mojeid.cz/page/803/kde-mojeid-pouzivat/.

Knihy, které Vám změní život

Jsme česká lokální pražírna výběrové kávy. V naší nabídce najdete pouze výběry z čerstvých kávových sklizní, které jsme zakoupili přímo od farmářů a následně s maximální pečlivostí upražili. Našim cílem je nabízet kávu bezprecedentní kvality a zároveň si vážit přírody a mít úctu k práci farmářů. Kromě výběrové kávy nabízíme na www.doubleshot.cz i vybavení především pro domácí přípravu kávy, kávové kurzy pro veřejnost a školení profesionálů.

Tiskomat

Snadná objednávka tisku za pár minut.Tiskneme samolepy, plakáty, billboardy, fototapety, reklamní plachty, PVC desky, dibondy.

 • Dodání už do 2 dnů od zadání objednávky
 • Pomůžeme vám s tiskovými daty
 • Kvalitní značkové materiály
 • Moderní úsporné technologie
 • Speciální ceny pro agentury
 • Doručení pod vaší hlavičkou (dropshipping)