Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

kacer sindelka stava pvachek josefrichter soundake kborovicka sotik ilijusin jansoucek krutis adlo None janvlnas ViliamKopecky None pavelkralicek Orvokit jankovarik jiri_trnka tomkrej janbrasna davidsemerad benabraham martindrzka None deries ondrejvalka rifificz AdamMarcan zdenekkostal None Mo0orty martinkopta jirkach thebestofmib martintomcik browser llostindream kutny neologyc machal nikdoorg pavelsabatka None Lindash intexon keff85 janrezac hrachcz NeosinneR None zapex endlife ischiam sleapy_ vodomilka None MZetko r4ms3scz
blog comments powered by Disqus