Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

keff85 pavelsabatka ischiam vodomilka josefrichter zdenekkostal stava jirkach MZetko sindelka llostindream Orvokit janbrasna None r4ms3scz krutis zapex hrachcz martinkopta Mo0orty jansoucek ViliamKopecky browser None benabraham janvlnas deries sleapy_ tomkrej sotik davidsemerad janrezac machal None None kutny intexon None ilijusin jankovarik nikdoorg None soundake kacer endlife neologyc rifificz adlo martintomcik pavelkralicek AdamMarcan martindrzka kborovicka None Lindash jiri_trnka NeosinneR pvachek ondrejvalka thebestofmib
blog comments powered by Disqus