Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
None jiri_trnka kasakova None JanElznic Lucioos llostindream jzajpt ilijusin None jana4u OndrejMirtes jirkach itstudio kom420 mikschik martindrzka martinkopta lesorcier faborsky None janrezac janbrasna Mingan byFcz davidsemerad krutis Lindash TomasStrejcek tomasfejfar Svarcik kutny ischiam yomash None thebestofmib sindelka None vaclavlohr vetrovka neologyc dspinar vaclavstoupa keff85 mikekreeki robinpokorny None zapex deries parisek endlife
blog comments powered by Disqus