Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
martindrzka byFcz vaclavstoupa None zapex lesorcier robinpokorny OndrejMirtes endlife Lindash vetrovka mikekreeki deries None vaclavlohr parisek None faborsky Svarcik kasakova keff85 martinkopta None davidsemerad jzajpt llostindream Lucioos neologyc Mingan ischiam None kom420 JanElznic None thebestofmib dspinar jirkach None ilijusin janrezac sindelka tomasfejfar TomasStrejcek itstudio yomash jiri_trnka kutny jana4u mikschik janbrasna krutis
blog comments powered by Disqus