Témata

Zpět na přednášky

Diskuze: R. Řeřicha, M. Vích, Z. Pexidr, P. Kotyza, M. Doruf: Spolupráce s webovou agenturou. Jak se vyhnout tomu, aby se sen změnil v noční můru (45 min.)

  • Business Hall
  • cs › en

contract, communication, project management, price, deadline, quality, win-win

Zveme zástupce webových agentur a klienty. Jde nám o vytvoření diskuze, ve které se mohou projevit obě strany.

Zamyslet se nad tím, co jedna strana od druhé očekává. Kde se očekávání protínají, kde míjejí a jak nastartovat oboustranně užitečnou spolupráci.

Cílem není propírat "špinavé prádlo", ale zkusit pojmenovat problémy, které se objevují a podívat se na možná řešení z obou stran.

Robert Řeřicha (CZ)

Key Account Manager, SYMBIO Digital

Práce na marketingových a kreativních pozicích v mezinárodních společnostech (L´Oréal, Renault) a internetových agenturách (Pears Health Cyber, s.r.o., SYMBIO Digital, s.r.o.).

Marek Vích (CZ)

Chief PR Manager, Kooperativa

Záviš Pexidr (CZ)

Project Manager, Pospolu

Pavel Kotyza (CZ)

Mobile and Voice Services Director, Mediatel

Pavel ve ZlatýchStránkách vede vývoj a nasazování mobilních a hlasových služeb pro přístup k databázi firem a domácností. Spuštěné aplikace byly oceněny např. cenami Creative Communication Award 2009, Yellow Pages Association Silver Medal 2010.

Dříve pracoval ve Vodafone, polském MVNO MobilKing, Tiscali, Contactelu a sám podnikal.

Pavel studuje Marketingové Komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a studoval též Business & IT na Central College v Sydney.

Mezi jeho záliby patří spouštění startupů, napřiklad projekt Shopguru.cz je jedním z vítězů investorské soutěže Den D. Dříve vlastnil regionální wi-fi ISP a provozuje několik menších online projektů postavených primárně na affiliate systémech.

V letech 2003-2006 byl místopředsedou České Asociace Mobilního Marketingu.

Životní motto: Jen malí lidé si dávají malé cíle.

Milan Doruf (CZ)

Ředitel obchodní divize, eBRÁNA s.r.o.

blog comments powered by Disqus