Hlavní partneři

logo PEF ČZU

http://www.pef.czu.cz/

PEF ČZU patří mezi největší a nejkvalitnější ekonomické fakulty veřejných vysokých škol v České republice (podle akreditace MŠMT ČR). Její součástí je katedra informačních technologií, která zabezpečuje výchovu IT odborníků a vědeckovýzkumnou činnost v oblasti aplikací informačních a komunikačních technologií. Katedra je každoročním univerzitním partnerem konference WebExpo.

logo Microsoft

http://www.microsoft.com/cze/web

S webovou platformou společnosti Microsoft získáte více než jen sadu nástrojů, serverů a technologií. Dostanete kompletní prostředí, které vám pomůže uspět na webu. Seznamte se s webovou platformou, kterou používá miliony uživatelů a je oceněna žebříčkem Fortune 500.

Talks at WebExpo

Web rychlejší než blesk

Proč parsovat, když máme ATOM a JSON

WebMatrix: Development reloaded

Workshop

Silverlight v jiném kabátě, aneb vývoj pro mobilní zařízení a desktop

Partneři

logo Adobe

http://www.adobe.cz/

V Adobe vytváříme vše, co potřebujete pro kreativní tvorbu. Bez jakýchkoli omezení můžete pracovat s fotografiemi a videem, vytvářet atraktivní multiplatformní aplikace a digitálně publikovat. Návštěvníkům svých stránek tak nabídnete strhující interaktivní obsah, který je pro ně bez problémů dostupný z nejrůznějších zařízení.

Talk at WebExpo

Adobe rocks! Flash a HTML5

Workshop

Flex/AIR Bootcamp

logo BARTON STUDIO

http://www.bartonstudio.cz/

BARTON STUDIO se stane Vaším spolehlivým průvodcem na cestě k úspěšnému webovému projektu. Tým specialistů na webdesign a internetový marketing namíchá pro Váš web účinnou směs moderních technologií a kreativity, která ho vynese na internetové výsluní. Zároveň Vás vybaví cennými radami, jak se prosadit v globální konkurenci. Vyzkoušejte profesionální služby, díky kterým už nejeden web pěkně vydělává!

logo JIC

http://www.jic.cz/

Jihomoravské inovační centrum pomáhá inovačním firmám, studentům s originálními nápady, výzkumným pracovníkům a vynálezcům. JIC podporuje spolupráci mezi průmyslem, výzkumnými pracovišti a veřejnou správou. Centrum vytváří prostředí pro snadnější inovační podnikání na jižní Moravě.

Talk at WebExpo

Jak vybudovat úspěšný start-up aneb 2M uživatelů za dva roky

logo H1.cz

http://www.h1.cz/

Konzultační agentura H1.cz nabízí služby v oblasti zvyšování obchodní účinnosti webů, propagace na internetu a dalších aktivit souvisejících s internetovým marketingem. Je českou jedničkou ve správě PPC reklamy v systémech AdWords a Sklik, vede také školení na mnoho odborných témat. Mezi klienty H1.cz patří významné nadnárodní společnosti, malé lokální firmy i mediální instituce.

Talk at WebExpo

Search Engine Marketing v roce 2010

logo OUTCOMM

http://www.outcomm.cz/

Komunikační agentura Outcomm připravuje a realizuje pro klienty kompletní služby související s propagací a podporou prodeje. Podílí se na vývoji nového webu konference WebExpo pomocí frameworku Django. Daniel Srb, User Interface Designer ze společnosti Outcomm, je také garantem letošního konferenčního programu sekce Design.

logo Stream.cz

http://www.stream.cz

Nejpoužívanější český videoserver navštíví měsíčně na 2 miliony uživatelů. Je oficiálním partnerem TV Prima nebo TV Óčko a dalších. V současnosti přechází na streaming, což přinese především možnost pracovat s dlouhými formáty videa, výhodou pro koncového uživatele jsou pak nižší HW nároky pro sledování videa.

logo Active24

http://www.active24.cz

ACTIVE 24 patří mezi největší české poskytovatele webhostingových služeb a registrátory domén. Služby společnosti ACTIVE 24 se vyznačují špičkovou technickou kvalitou, stabilitou a nepřetržitou zákaznickou podporou. Nabízíme kompletní řešení pro každého, kdo se chce prezentovat na Internetu. V našem portfoliu najdete možnost registrace až 41 doménových koncovek, webhosting, dedikované servery, řešení pro kompletní e-shop, nástroj pro jednoduchou tvorbu webů, e-mailová řešení a další. Kvalitu a profesionalitu ACTIVE 24 oceňuje více než 50 000 zákazníků.

logo WinStrom

http://www.winstrom.eu

Společnost WinStrom s.r.o. je dodavatelem účetního a ekonomického systému FlexiBee. FlexiBee je ekonomický systém i pro internetové profesionály. Podporuje Mac OS X, Linux a Windows a to jak na serveru tak i na klientovi, podporuje přístup přes internet, nabízí pokročilé programátorské rozhraní REST API, možnost mobilního přístupu (iPhone a Android) a také nově webové rozhraní. To vše je zabalené v cenově dostupném a snadno použitelném balíčku.

Talk at WebExpo

FlexiBee: ekonomický systém pro internetové profesionály

logo Pixmac

http://www.pixmac.cz/

Pixmac je v současné době nejdostupnějším dodavatelem obrazového materiálu na českém trhu. Je to fotobanka s nabídkou profesionálních fotografií a ve vysokém rozlišení. „Za celou dobu naší existence rosteme. Neustále inovujeme a hledáme lepší řešení, která uživatelům zjednoduší práci a ušetří čas. Přestože je obor s fotografiemi mladý, tak náš uživatelský komfort a technologie už dávno předstihly většinu konkurence. Nabízíme dnes tak nejširší nabídku levných fotek na českém trhu," říká ředitel fotobanky Pixmac Vítězslav Válka.

Talk at WebExpo

Pixmac aneb užíváme si první mezinárodní projekt Mitonu

logo Skype

http://on.fb.me/SkypeCareers

Než si přečtete tuto větu, přibližně 100 lidí si stáhne aplikaci Skype.

Společnost Skype vás potřebuje, aby si lidé na celém světě mohli povídat.

U lidí hledáme dvě věci. Především musíte být dobří. A zadruhé musíte chtít změnit svět. Udělat z něj lepší místo s dobrými a dlooouhými rozhovory.

Talks at WebExpo

Proč ne ORM

PHP business objects

logo Miton CZ

http://www.miton.cz/

Již 10 let děláme čistě internetové projekty. Značka dnes zastřešuje mnoho projektů od ryze vlastních až po investic do zajímavých lidí, kteří přicházejí s něčím novým. Při hledání příští velké pecky jsme si zkusili například Stahuj.cz, Vareni.cz, Heureka.cz, Hotel.cz, Pixmac.com, Honzovahypoteka.cz nebo dnes velmi aktuální Slevomat.cz. www.miton.cz

logo AOL

http://www.aol.com

AOL, dříve America Online, je přední mezinárodní firma, která nabízí internetové služby, obsahové stránky, špičkové online nástroje a platformy. Ve svých pobočkách po celém světě má na 5000 zaměstnanců. Firma klade velký důraz rozvoj své pobočky v irském Dublinu, a proto v současnosti hledá schopné Čechy a Slováky se znalostí Javy nebo C++, kteří jsou ochotni pracovat v Irsku.

Mediální partneři

logo Zdroják.cz

http://www.zdrojak.cz/

Magazín Zdroják.cz je určen především pro tvůrce webových aplikací, vývojáře, kodéry a webdesignery všech úrovní pokročilosti. Jeho cílem je sledovat a popisovat aktuální dění v oblasti vývoje webů, a přispívat tím k výchově nových webových vývojářů. Obsahem webu jsou především novinky a trendy ze světa webových technologií, recenze odborných knih, přehledové články či rozhovory s předními odborníky z této oblasti. Zdroják.cz je podsekcí serveru Root.cz.

logo Lupa.cz

http://www.lupa.cz

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

Již od roku 2006 organizuje server Lupa.cz mimořádně oblíbenou anketu Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu. Letošní nominace odstartovaly 26. července.

logo ČRo Leonardo

http://www.rozhlas.cz/leonardo

Digitální a internetová rozhlasová stanice je zaměřena na popularizaci vědy, techniky, přírody, historie a medicíny. Odvysílané pořady si můžete stahovat z MP3 archivu nebo prostřednictvím podcastů.

logo ČSFD

http://www.csfd.cz/

Česko-Slovenská filmová databáze je už od roku 2001 unikátním projektem na poli filmových internetových webů. Jádrem je databáze více než 250 000 profilů filmů, 35 000 kompletních filmografií herců a 13 000 režisérů, obohacených o biografii a fotogalerie. Součástí je více než 6 800 flashových trailerů - u kino premiér s českými titulky, přehled všech DVD a Blu-ray disků vycházejících v regulerní distribuci i v trafikách, propojení do externích recenzí jiných filmových webů, nebo hodnocení a komentáře registrovaných uživatelů, jejichž počet přesahuje 242 000.

logo FCH

http://milujikavu.cz

Vítejte v kavárně Friends Coffee House

Kromě špičkové kávy, zajímavého prostředí s neopakovatelnou atmosférou a přátelského personálu nabízí kavárna Friends Coffee House silné wifi zdarma a pohodu a klídek v nekuřáckém prostředí. Navíc jsme "geek friendly" a tak v době od 23.9. do 3.10. mají u nás všichni učastníci WebeExpo 20% slevu na všechno. Stačí jen ukázat konferenční visačku :-)

Adresa: Palackého 7, Praha 1. Mapa

logo Unie grafického designu

http://unie-grafickeho-designu.cz

Posláním Unie grafického designu (UGD) je vysvětlit laické veřejnosti i zadavatelům ve firmách nebo institucích smysl grafického designu a pravidla spolupráce s designéry.

Členství přináší celou řadu výhod, mezi něž patří zastřešení člena značkou UGD, přístup k odborně zpracovaným smlouvám, slevy na předplatné odborného tisku a na grafický software, okamžitý přístup k aktuálním informacím z oboru a informacím o vypsaných výběrových řízeních, možnost účastnit se diskuzí s kolegy a navazovat cenné kontakty.