Stables and Volatiles – how to get different types of humans to work together

Michael Lopp

Slack

WebTwitterLinkedin

Hodnocení

Tvoříte, protože cítíte silnou touhu. Občas se to dokonce i podaří, všechno funguje jako ve snu a přijde nečekaný úspěch.
Michael bude mluvit o tom, že zatímco tento úspěch může přinést slušný zisk a uspokojení, opakovaně se dá dosáhnout pouze díky dvěma věcem: budete najímat osobnosti, které budou váš úspěch narušovat a budete ochotni se svého úspěchu vzdát.

Michael Lopp je zkušený manažer vývojářských týmů v Silicon Valley. Pracoval v Apple v období kolem spuštění iTunes, po osmi letech přešel do firmy Palantir Technologies, a po anagžmá v Pinterestu je od letošního května VP of Engineering ve Slacku. Když se zrovna nestrachuje, aby dával smysl, tak píše svůj populární blog Rands In Repose — o lidech, o propiskách, o vlkodlacích a pokeru.
Michael je autorem dvou knih. Managing Humans se dočkala třetího vydání a jedná se o oblíbenou příručku pro všechny, kteří mají na starosti vedení vývojářů ve větších týmech. Největší tajemství: odmění vás za úspěšně odvedenou práci a včasné spuštění produktu, ale opravdu úspěšní budete jen díky svým lidem. Druhá kniha Being Geek je příručka pro všechny geeky a nerdy, kteří chtějí dosáhnout na úspěšnou kariéru a potřebují se rychle zorientovat ve světě, fungujícím trochu jinak než jedničky a nuly.