Enhance!

Jeremy Keith

WebTwitter

Hodnocení

Pracujeme na stále složitějších webových stránkách. S narůstající složitostí webu by měla také narůstat komplexnost jeho řešení. Nebo neměla? Pak je tu totiž ještě skutečná hodnota zachování jednoduchosti (nebo alespoň jednoduchého začátku). Čím solidnější základ vytvoříte, tím světlejší je vaše budoucnost. Společně se podíváme pod povrch: na implementační detaily webu a sémantickou strukturu pod ním. Nenápadně přeprogramujeme váš mozek tak, aby princip progresivního zlepšování změnil způsob, jakým přemýšlíte o své práci.
Martin Michálek, odborný poradce: "If (@adactio in ČR) { document.write("Hurá!") } Pokud Jeremyho neznáte, vězte že to je celosvětově velmi uznávaný řečník, autor knih a mnoha článků o webdesignu. Pokud vím, jeho přednáška Enhance se točí zase kolem progressive ehnacement, ale očekávám hodně filozofický rozměr a vysoký stupeň přesvědčivosti. Možná i schopnosti ještě trochu zvýšit úroveň webdesignu v ČR. Sem musíte jít."

Když chtěl Jeffrey Zeldman začít vydávat knihy, požádal o první z nich (HTML5 For Web Designers) právě Jeremyho. Vy a dalších 157 000 followerů ho zná jako @adactio - skvělého autora, spíkra a jednoho z organizátorů setkání dConstruct. Pořád ho ale živí především tvorba webů s týmem Clearleft.